Sin City Metaverse (SIN) Token Nedir? | SIN Token Bilgileri

Sin City Metaverse (SIN) Token Nedir? | SIN Token Bilgileri

Bugün Metaverse, teknoloji dünyasının en çok konuşulan konularından biridir. Son aylarda birçok oyun Metaverse’lerinin sahneye çıktığını gördük. Aralarına en son eklenen Sin City, efsanevi oyunun GTA’nın blockchain versiyonudur. Genel olarak Sin City Metaverse veya Mafia Metaverse olarak adlandırılıyor.

Sin City Metaverse Hakkında

Sin City Metaverse, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş yeni bir oynaması ücretsiz (F2P), Oyna-Kazan (P2E) oyun platformudur. Efsanevi oyun GTA’ya benzer bir hikayesi olan bu oyun oyuncuları dijital gayrimenkul satın alabilecekleri ve imparatorluklarını inşa edebilecekleri dünyanın en tartışmalı şehirlerine götürüyor. Amacınız Sin City’yi fethetmek, kontrol etmek ve çeşitli yeraltı dünyası etkinlikleriyle nihai kral olmaktır.

Sin City Oyun Özellikleri

Sin City, Las Vegas’tan Rio de Janeiro’ya kadar dünyanın en hareketli şehirlerinden bazılarını içeren toplam 15.000 parsel araziye sahip 17 bölgeye sahiptir. Herkes şehirdeki bir veya daha fazla parseli satın alabilir, bunlara sahip olabilir ve geliştirme alanında sağlanan SDK kitlerini kullanarak bunları geliştirebilir.

Arkadaşlarınızın arazinizde takılmaları için gelir getiren varlıklar ve sosyal mekanlar inşa edebilirsiniz. Sin City bir “avlan ya da av ol” dünyasıdır, bu yüzden kendini ve varlıklarını şehirdeki diğer çetelerden koruman gerekecek. Bunu tek başınıza yapamazsınız, bu tehlikeli dünyada hayatta kalabilmek için bir çetenin parçası olmanız gerekir. Bu yüzden, mahallenizi kontrol eden bir çeteye katılmak akıllıca olacaktır.

Açıkçası bu, oyuncuların Godfather olma yolunda ilerleyebilecekleri bir P2E ekonomisidir. Oyuncular kendi dijital imparatorluklarını yaratırken boş zamanlarını harcayabilir ve ekstra para kazanabilirler. 

Sin City Metaverse (SIN) Token Nedir? | SIN Token Bilgileri

SIN Token Nedir?

SIN, Sin City Metaverse’in oyun içi para birimidir. Oyuncular, yeraltı etkinliklerinde veya diğer P2E imparatorluk kurma oyunlarında yarışarak SIN token kazanabilirler. Ne kadar çok yeraltı görevi gerçekleştirirseniz, o kadar çok SIN jetonu ve ilgili NFT kazanırsınız.

SINtoken maksimum arzı 1.000.000.000 SIN jetonu ile sınırlandırılmıştır. Ocak 2022 itibariyle 74.296.994 SIN (maksimum token arzının %7,4’ü) dolaşımdadır.

SIN Token Ne İçin Kullanılır?

SIN belirteci, dijital araziler satın almak ve imparatorluğunuzu genişletmek için kullanılabilir. Ayrıca jeton, Casinolarda oynamak ve cephaneliğinizde istediğiniz silahlar için ödeme yapmak için para birimi olarak kullanılabilir. Ayrıca, token sahipleri platformun yönüne karar vermek için oylama ayrıcalıklarına sahip olacaklar.

SIN Token Yorum

Sin City’nin uzun zamandır beklenen ilk arazi satışı 27 Aralık 2021’de yayınlandı. Çok kısa bir süre içerisinde arazilerin tamamı satıldı. Ocak 2022 ile birlikte Metaverse Beta Testi için hazırlıkların başladığını duyurdular. Metaverse projelere olan ilgi göz önünde bulundurulduğunda bu tarz bir projeden etkilenmemek zor görünüyor. Ancak son günlerde o kadar fazla Metaverse başlatılıyorki araştırmaları çok dikkatli yapmakta yarar var.

Not: Sin City’nin 2022’nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

SIN Token Bilgileri

SIN Token Nasıl Alınır?

Hemen SIN token satın almak için MEXC borsasına kayıt olabilirsiniz.