Radio Caca (RACA) Token Nedir? | RACA Token Bilgileri

Radio Caca (RACA) Token Nedir? | RACA Token Bilgileri

Radio Caca, bir metaverse’de DeFi, NFT’ler ve oyna-kazan oyunları gibi birkaç güncel konuyu birleştirir. USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracı Radio Caca tarafından yönetilmektedir.

Radio Caca, Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT’nin özel yöneticisidir ve aynı zamanda USM Metaverse için bir DeFi+GameFi aracıdır.

Radio Caca Hakkında

Radio Caca, kısa süre önce, büyük bir meta veri deposu vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için Google AI , Microsoft ve Space X ile ortaklıkları onayladı. Ekip, projeyi ileriye götürecek kaynaklara ve güce sahip çok sayıda tanınmış kişi ve son teknoloji uluslararası işletmelerle birlikte çalışıyor. Bunlar, teknoloji, sanat ve inovasyon alanında dünyanın en ünlü firmalarından sadece birkaçı konumdadır. 

Radio Caca, özellikle dünya çapındaki müzik, dijital sanat ve moda sektörlerinde çeşitli NFT pazarlarına açılan bir kapıdır. Radio Caca’nın sahip olduğu projeler şunlardır:

 • Maye Musk Mystery Box (MPB): Bugün mevcut olan en iyi ve en değerli NFT markalarından biridir. Platform, kullanıcıların USM Metaverse’de yeni toprakların ve güçlerin kilidini açmak için ekosistemin yardımcı programı belirteci MPB’yi kullanmalarına olanak tanır.
 • USM Meataverse (USM): Günümüzün önde gelen iki oyun yayıncısı Tencent ve Roblox tarafından oluşturulmuş bir 3D Mapping Metaverse MMO. USM, yakın gelecekte oyuncuların Play to Earn modeline katılmalarını sağlayan bir oyun piyasaya sürecek.
 • The Dancing Koda: “Dans Eden Koda” NFT, dünyanın ilk merkezi olmayan AI robot köpeklerinden biri olan Koda’nın bir performansıdır. Bu NFT, Radio Caca platformu aracılığıyla yayınlanacak ve teklif verme aracı olarak RACA belirtecini kullanacaktır.
Radio Caca (RACA) Token Nedir? | RACA Token Bilgileri

USM Metaverse Nedir?

Metaverse, mevcut tüm sanal dünyalar, artırılmış gerçeklik ve internet dahil olmak üzere, sanal olarak artırılmış fiziksel gerçekliğin ve fiziksel olarak kalıcı sanal alanın kesişimiyle oluşturulan sanal bir paylaşılan yerdir.

USM Zinciri, yüksek performanslı bir metaverse oluşturmak için geliştirilmiş bir katman 2 zinciridir ve Radio Caca, merkezi olmayan finans (DeFi) ve GameFi yardımı sunar.

On yılı aşkın oyun geliştirme uzmanlığına sahip bir ekip tarafından hala geliştirilmektedir. 2022’nin ilk çeyreğinde ortaya çıkması planlanan bu evren, zamanımızın “yeni interneti” ile karşılaştırılabilir.

Artırılmış gerçeklik kullanılarak yaratılan bu evrende, mevcut realitemizde yaptığımız her şeyi yapabileceğiz. Bu dünyada konser alanları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri kurabilen farklı insanların temsil ettiği karakterlerle bu dünyada seyahat edebilecek, arazi satın alabilecek ve hatta etkileşime geçebileceğiz.

Dünyanın uzaktan çalışmaya aşina olduğu bu zamanlarda bile USM’de tanıdığımız biri ile buluşup kahve içebileceğiz. USM evreninde iş görüşmeleri ve benzeri bir çok görüşme yapılabilecektir. Bu evrenin olanaklarını daha iyi anlamak için Ready Player One ve Free Guy filmlerini izlemenizi tavsiye ederiz.

Radio Caca (RACA) Token Nedir? | RACA Token Bilgileri

Radio Caca Ortaklıkları

 • Binance
 • Binance Smart Chain
 • Creative Arts Agency
 • Stanford Artificial Intelligence
 • Google Artificial Intelligence
 • Space X Foundation
 • USM Chain
 • Maye Musk
 • Koda 9

RACA Token Nedir?

Radio Caca jetonu (RACA), Radio Caca ekosisteminin BEP20 standardına göre Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir yardımcı program jetonudur ve aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

 • USM Metaverse’de NFT’leri, kaynakları ve araziyi basmak için kullanılır.
 • Kullanıcıların yönetime katılması ve gelecekteki platform özelliklerini belirlemek için oy kullanması için kullanılır.

RACA Maksimum arzı 432.955.500.084 RACA token ile sınırlandırılmıştır. Şubat 2022 itibariyle 190.890.128.443 RACA (maksimum token arzının %44’ü) dolaşımdadır.

RACA Token Yorum

Son dönemde adından sıkça söz ettiren Radio Caca 2021 yılının en çok konuşulan yeniliklerinden bir tanesi olan Metaverse için öncü projelerden bir tanesi olarak gösteriliyor. Projende 2022 ilk çeyreğinde hayata geçirmesi beklenen gelişimler RACA token değeri için belirleyici konumda olacaktır.

Özellikle Metaverse alanında hızla yeni projeler duyurulduğundan herhangi bir yatırım kararı almadan çok iyi araştırmalar yapılmasını tavsiye ediyoruz. Büyük firmalarla iş birliği içerisinde olan projeler günün sonunda ayakta kalacaktır.

RACA Token Bilgileri

RACA Token Hangi Borsada?

RACA Token aşağıdaki borsalarda listelenmektedir:

RACA Token Nasıl Alınır?

Hemen RACA token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/RACA işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar RACA token satın alabilirsiniz.