ONSTON Token Nedir? | Onston Metaverse Nedir? | Onston Token Bilgileri

ONSTON Token Nedir? | Onston Metaverse Nedir? | Onston Token Bilgileri

ONSTON, merkezi olmayan bir çoklu meta veri tabanıdır ve tüm meta veri tabanlarını serbestçe geçen bir ağ geçidi olmayı amaçlar. ONSTON, metaverse topluluklarının tüm üyelerini entegre etmek veya genişletmek için hem bir bağlantı hem de bir merkezdir. ONSTON ekibi, çeşitli meta veri tabanlarını entegre etmek için bir çoklu meta veri tabanı kuracaktır.

Platform farklı meta veri deposu kullanıcılarının kripto varlıklarını oynayıp takas ettiği dünya çapındaki diğer meta veri sunucularında bir istasyon görevi görmeye planlamaktadır.

Çoklu metaverse tabanlı platform, çeşitli NFT nesnelerine sahip 3B avatardaki kullanıcıların çok çeşitli oyunların keyfini çıkarabileceği ve ekonomik faaliyetlerde bulunabileceği sanal bir dünyadır. ONSTON, kullanıcıların çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilmeleri için birbirine bağlı birden fazla meta veriye sahip olacaktır. Çeşitli farklı metaverslerde kullanılan NFT Nesnesi, ONSTON Creator Tool aracılığıyla ONSTON Marketplace’te değer değişimi ve kullanım için dönüştürülebilir. Entegre NFT nesneleri, kullanıcılara daha yüksek değer ve daha yüksek idealler sağlayan yeni değerlere sahiptir. Bu sayede kullanıcılar eşyalara gerçek anlamda sahip olabilirler.

ONSTON Hakkında

ONSTON, merkezi olmayan bir Multi-metaverse’dir. ONSTON, meta veri deposu topluluğunun tüm üyelerini bütünleştiren veya genişleten bir bağlantıdır. ONSTON ekibi, çeşitli meta veri tabanlarını entegre etmek için bir çoklu meta veri tabanı oluşturacaktır.

ONSTON ekibinin VR (sanal gerçeklik) ve AR (artırılmış gerçeklik) üretim bilgisi, yüz tanıma teknolojisi ve VR oyununun teknolojilerini kullanarak ONSTON metaverse’de oyun, ekonomi, kültür ve iletişim platformu oluşturacak ve kullanıcılara daha gelişmiş bir deneyim sunacaktır.

Ayrıca, bir meta veri deposu dünyasında kalmak yerine, birkaç meta veri deposuyla bağlantılıdır. Bu sayede çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabileceksiniz. ONSTON Metaverse üzerindeki sayısız NFT LAND, kullanıcıların yaptığı NFT’ler ve üretim için gerekli materyallerin tümü, ONSTON Metaverse ekonomik faaliyetleriyle derinden ve karmaşık bir şekilde bağlantılıdır ve tıpkı gerçekte olduğu gibi, faaliyetlerde bulunan kullanıcılar, üretebilecekleri ödüller alabilir.

ONSTON Metaverse, varlıkların yalnızca tüketildiği bir yer değil, aynı zamanda Metaverse etkinlikleri aracılığıyla varlık edinebileceğiniz lüks bir ortam sunar.

ONSTON Token Nedir? | Onston Metaverse Nedir? | Onston Token Bilgileri

ONSTON Metaverse

ONSTON Multi-metaverse platformu, çok boyutlu evrenleri birbirine bağlayan bir portal ve birçok galaksi için bir uzay istasyonudur. ONSTON evreninde çeşitli meta veri depoları mevcuttur ve her bir meta veri deposu kendine özgü özelliklere sahiptir.

Multi-metaverse platformu, onlar için bir bağlantı portalı ve uzay istasyonu olarak hizmet veren bu metaverse’ler için bir merkezdir. Çeşitli ekonomik, sosyal ve kültürel aktivitelerin özgürce yaşandığı bir şehir olan ONSTON’da uzay yolcuları dinlenebilirler. ONSTON metaverse’nin merkezinde, AREA adı verilen ve öncülük edilmeyi bekleyen 12 gezegenle çevrili, oldukça gelişmiş bir merkez-şehir yer almaktadır. ONSTON, herhangi bir metaverse’yi dilediğiniz gibi gezebileceğiniz bir portaldır. ONSTON Metaverse’de vatandaşlar ve uzay yolcuları oyunlar oynayabilir ve spor, sanat ve kültür ve diğer alanlarda çeşitli deneyimlerin keyfini çıkarabilir ve bir sonraki dakikada diğer metaverselere kısa bir yolculuk yapabilirler. Tüm metaverselerdeki deneyimlerin organik olarak birbirine bağlı olduğu ONSTON multi-metaverse’de gelişmiş deneyim yapabilirsiniz.

ONSTON, kullanıcılara açık artırma yoluyla düzenli olarak belirli bir arsa satışları sağlar. Ve müzayede yoluyla edinilen dijital araziler, sahibi altında NFT’ye kaydedilir.

ONSTON NFT Platformu

ONSTON Multi-Metaverse, oyunculara sahiplik ve özerklik vermek için NFT’yi kullanır. Genel olarak NFT, belirteçle bağlantılı fiziksel varlıkların dijital sahipliğini doğrulamak için bir belirteçtir, yaratıcının işi sahtecilik riskine maruz bırakmadan dijitalleştirilmiş bir şekilde serbest bırakmasını sağlar. Bu sayede ONSTON Metaverse avatarı, arazileri, binaları ve eşyaları için mülkiyet ve telif hakkı tanınır ve güvenli ekonomik faaliyetlere yol açar. ONSTON, kullanıcılara yalnızca gerçek öğe sahipliği duygusu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda NFT’ye daha büyük değerler de sağlayabilir.

ONSTON NFT Creator Tool’u kullanmak, artık değerli olmayan veya diğer metaverse’de kullanılamaz olan NFT’yi bile daha değerli NFT’ye dönüştürebilir. NFT varlığı her zaman ve her yerde ONSTON Metaverse’deki değeriyle tanınır. ONSTON’un benzersiz NFT Creator sistemi ile yeniden yorumlanır ve değiştirilir. Yani, ONSTON Multi-metaverse’de alınıp satılabilen NFT’de oluşturulurlar, böylece Multi-metaverse ekosistemindeki öğeleri ve NFT’leri esnek bir şekilde birleştirmek için kullanılırlar. Dönüştürülen NFT’ler ONSTON Metaverse’de kullanılacak ve bu araç daha fazla yaratıcıya ve geliştiriciye ilham verecek.

Platform diğer metaverse platformlarından kullanıcıların oyunların keyfini çıkarabileceği, çeşitli kaynakları deneyimleyebileceği ve ONSTON Metaverse’de NFT ve sanal varlıkların ticaretini yapabileceği bir İstasyon olarak hizmet vermek istiyor. ONSTON’un sağladığı genişletilebilirlik, uyumluluk ve esneklik sayesinde sanal dünyadaki renkli deneyim daha geniş çapta yaşanabilir.

ONSTON Token Nedir?

ONSTON Metaverse’den edinilen ONSTON’un özellikleri borsada listelenir ve kripto para birimi veya sabit paralarla takas edilebilir. Bu, oyuncuların sadece ONSTON oynayarak geçimlerini sağlayabilecekleri anlamına gelir.

ONSTON’un temel para birimi olan ONSTON Token’ın çoklu metaverse ekosisteminde kullanılmasını hedefleyen yeni bir metaverse konsepti oluşturuluyor. ONSTON multi-metaverse adil ve herkese eşittir. ONSTON’un amacı, herkesin mutlu olduğu dağınık metaverse oluşturmaktır.

ONSTON Metaverse sadece bir ortam sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların faaliyetlerini motive etmek için kullanıcıların P2E faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam yaratır. Bu ortamda elde edilen tüm ödül programında ONSTON token kullanılır.

Maksimum ONSTON arzı 1.000.000.000 ONSTON ile sınırlandırılmıştır. Şubat 2022 itibariyle 152.800.000 ONSTON token (maksimum token arzının %15,2’si) dolaşımdadır.

ONSTON Token Nedir? | Onston Metaverse Nedir? | Onston Token Bilgileri

ONSTON Token Yorum

Çoklu metaverse veri tabanı ile trend bir alanda oldukça yenilikçi bir projeye imza atan Onston platformu yatırımcıları heyecanlandıran bir girişim olarak dikkatleri çekiyor. Oldukça geniş bir reklam bütçesi ile tanıtım yapan projenin bir çok popüler blok zinciri projesini bir araya getirme isteği yatırımcılarında dikkatini çekmiş durumda.

Metaverse projelerinin sayısı her geçen gün artıyor ancak Onston bu projeler arasında geçiş yapılabilecek ve kapsayıcı bir misyon ile rakiplerine göre bir adım önde diyebiliriz. Yine de kripto para birimlerinin spekülatif yapısı ve yeni bir proje olduğunu göz ardı etmeden projenin gelişimi yakından takip etmek ve kararlarımızı bu doğrulta vermek en sağlıklı yöntem olacaktır.

ONSTON Token Bilgileri

ONSTON Token Nasıl Alınır?

Hemen ONSTON token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/ONSTON işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar ONSTON token satın alabilirsiniz.