Metaverse X (METAX) Token Nedir? | METAX Token Bilgileri

Metaverse X (METAX) Token Nedir? | METAX Token Bilgileri

MetaverseX, NFT oluşturma, NFT ticareti yapma ve kazanmak için oyna modunu destekleyen, merkezi olmayan bir sanal dünya oluşturma oyunudur. Sandbox dünyasında herkes sanal araziye sahip olabilir, çeşitli binalar ve sanal öğeler tasarlayıp oluşturabilir ve NFT aracılığıyla sanal öğelerin müzayedesini ve değişimini gerçekleştirebilir.

Metaverse X, oyuncuların ve kullanıcıların oyuna katılmalarının ve ödüller almalarının yanı sıra oyun sanal varlıklarının merkezi olmayan dağıtımına izin vermek için blok zincirini kullanır.

Metaverse X Hakkında

Metaverse X, MMO sandbox, blok zincirinde sanal alan oluşturma oyunudur. Oyna-Kazan modellerini kullanarak oyuncular sanal araziye sahip olabilir. Çeşitli bina ve yapılar tasarlayıp inşaa edebilir ve bu nesneleri açık pazarlarda NFT’ler olarak satarak ve ticaretini yapabilirler.

Metaverse X, Fair.Game‘in X stüdyosu tarafından sıfırdan özellikle sandbox ve MMO oyuncuları düşünülerek tasarlanmıştır. Minecraft ve ROBLOX’tan ilham alan Metaverse X, blok zincirindeki kendi koleksiyon ekosistemi ve pazar yerleri ile tamamlanmış, küresel olarak bir numaralı, tamamen sürükleyici, sanal dünya oyun deneyimi olmayı hedefliyor.

Ekibin kurucusu Vietnam’dan ve üyeler dünyanın her yerinden geliyor. Ekip, uzun süreli hizmet veren ve deneyimli büyük ölçekli 3D oyun geliştiricilerinden ve profesyonel bir operasyon ekibinden oluşmaktadır.

Metaverse X (METAX) Token Nedir? | METAX Token Bilgileri

Metaverse X Oyun Özellikleri

Oynanış yöntemi esas olarak, oyundaki çeşitli görevler ve rekabetçi PK’nin yanı sıra PVE ve PVP modları aracılığıyla kahramanın seviyesini yükseltmektir.

Daha sonraki aşamada, yarışmalarda yapılacaktır. Rekabet modu sayesinde, kullanıcılar daha fazla iletişim ve uyum sağlayabilirler.

Oyun modları:

  • Macera: Patronları ele geçirin ve arkadaşlarınızla değerli hazineler kazanın.
  • PVP Arenası: Arkadaşlarınızla düşmanlarınıza meydan okuyun. 2V2 veya daha büyük toplu mücadelelere katılın.
  • Günlük Görevler: Ödülleri almak için günlük görevleri tamamlayın.
  • Oluşturma: Yeni yapılar oluştur ve ödül kazan.
  • Pazar Yeri: Yağmalarınızı veya kreasyonlarınızı takas ederek para kazanın. Kendi fiyatınızı belirleyin ve pazardan kâr edin.

METAX Token Nedir?

Metax, Metaverse X’in yerel simgesidir. Diğer oyuncularla veya sanal müzayede evlerinde öğeleri ve diğer varlıkları değiştirmek için kullanılır.

Metax Token’ın maksimum sirkülasyonu 20.000.000 Metax token‘dir.Ocak 2022 itibariyle 2.500.000 Metax (maksimum token arzının %13’ü) dolaşımdadır.

Tam şeffaflığı sağlamak için Metaverse ekibi, Akıllı Sözleşmeler tarafından tamamen kontrol edilen bir otomatik geri alma ve yakma özelliği geliştirmiştir.

Platformdaki tüm kârların %80’i , BNB’den oluşan bir “otomatik geri alım ve yakma” havuzuna yönlendirilir. Akıllı sözleşmeler, son 72 saat içindeki ortalama satış fiyatını sürekli olarak kontrol edecektir. Fiyat 72 saatlik ortalama fiyatın altına düştüğünde, rastgele bir zamanda havuzdaki fonları fair tokenleri ile değiştirmek için akıllı sözleşme tetiklenecektir.

METAX Token Ne İçin Kullanılır?

Kullanıcılar, oyunun DAO yönetimine katılma, ödül kazanmak için bahis yapma, oyun içi satın alma ve tüketim için METAX kullanacaktır.

Yerel oyun içi para birimi olmasının yanı sıra Metax, merkezi olmayan oylamaya katılım için de kullanılacaktır. Metax’inizle oy vermek teşvik edilecek ve birçok teklif oyunu geliştirme, operasyonlar ve optimizasyonu gibi yönleri içerecektir.

Oyunlaştırma tekniklerinin kullanılmasıyla, paydaşlar Metaverse platformunun keyfini çıkararak ödüllendirilecek ve topluluk genişlemesi için kendi kendini idame ettiren bir sistem yaratılacaktır.

METAX Token Yorum

2022 ilk çeyreğinde oyuncu görev sisteminin geliştirilmesi, aktif oyuncular için METAX token ödül etkinlikleri ve oyundaki sanal varlıklar için NFT ticaret pazar yerinin açılması planlanıyor. Planlanan gelişimlerin zamanında gerçekleşmesi kripto para birimlerinin geleceği açısından çok önemlidir. Eğer takvime sadık kalınırsa değer kazanımı hızla artabilir.

Bu projeye veya başka bir kripto projesine yatırım yapmadan önce ayrıntılı ve detaylı araştırma yapmanızı öneriyoruz.

METAX Token Bilgileri

METAX Token Nasıl Alınır?

Hemen METAX token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz.