Metastrike (MTS) Token Nedir? | MTS Token Bilgileri

Metastrike (MTS) Token Nedir? | MTS Token Bilgileri

Oyun endüstrisini, çeşitli oyun modları, yerleşik AI ve blok zincirinin tüm doğal faydaları ile tamamlanmış bir rol yapma, atış oyunu olan Metastrike ile tanışın. Oyun içinde oyuncular, seviyeler geçtikçe, görevleri tamamlarken aynı zamanda atıcılarını donatabilirler.

Metastrike Hakkında

Metastrike, Counter-Strike: Global Offensive ve Call of Duty gibi başarılı oyunlardan ilham alan bir VR rol oynayan birinci şahıs nişancı (FPS) metaverse‘dir. FPS’nin en iyilerini blok zinciri teknolojisinin gücüyle bir araya getiren Metastrike, hem yeni hem de deneyimli oyuncuların dalmaktan keyif alacağı oyna-kazan özellikleriyle tam gelişmiş, sürükleyici, yüksek oktanlı, beceriye dayalı bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyuncunun atıcılarını donatacağı, görevi tamamlamak için seviyeyi yükselteceği ve NFT ve jetonlar kazanacağı bir silah koleksiyonuna sahip blok zinciri tabanlı bir rol yapma oyunu olan Metastrike ile oyuncular bir silah koleksiyonuna sahip olabilir, savaşmak için harita oluşturabilir ve diğer oyunculardan NFT çalabilir.

Metastrike, aynı zamanda herhangi bir fikirle kendi FPS projenizi geliştirmek için temel olarak kullanılabilecek birinci şahıs nişancı projesidir.

Modern çok oyunculu FPS oyunları, silahlar, karakterler, mermiler, mermiler, patlamalar, oyun modları gibi nesneler ve çok daha fazlası için gerekli birçok özelliği içermektedir.

Metastrike Oyunu Oynama

Metastrike oynaması ücretsiz olduğundan, oyuncular oyun içi satın alımlarla oyunlarını ilerletme ve geliştirme seçeneklerine sahipken ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirler.

Ekipman ve NFT’ler

Geleneksel FPS oyunları gibi Metastrike da bir dizi silah, karakter ve ekipmana sahip olacaksınız. Bununla birlikte, geleneksel oyunların aksine, bu oyun içi öğeler, blok zincirinde basılan NFT’ler olacak ve oyuncuların bu varlıkların gerçek sahibi olmasını ve yüksek değerli silahları ve eşyaları çevrimiçi olarak satarak oyunlarından para kazanmalarını sağlayacaktır.

Oyuncular, bir ekipman ve silah koleksiyonu oluşturabilecek ve zorluklara katılarak ve görevleri tamamlayarak, yol boyunca jeton ve NFT ganimet kazanma fırsatlarına sahip olarak kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için bunları yükseltebilecekler.

Katılımcılar oyunda ilerledikçe, daha iyi ve daha değerli silahlar ve eşyalar toplayabilecek ve mevcut eşyaları daha değerli ve güçlü varlıklara yükseltme ve geliştirme seçeneğine sahip olacaklar.

Oyun Modları

  • Zombi Modu: Oyuncular, performanslarına ve oyun sonuçlarına göre jeton kazanmak için bireysel görevlere başlayabilir ve zorlukları ve görevleri tamamlayabilirler.
  • Ölüm Maçı Modu: Oyuncuların yüksek bahisli, herkes için ücretsiz hesaplaşmalara katılmalarına izin verecek ve kazanan, jeton ödülleri ve ganimetlerle çekip gidecek.
  • Takım Modu: Oyuncular, arkadaşları ve diğer oyuncularla takımlar oluşturabilecekler. Her takım, bu PvP senaryosunda, NFT’ler ve jetonlar üzerine bahse girebilecek.
  • Lonca Modu: Oyuncular bir metaverse dünyasının gelişmiş özelliklerini deneyimleyebilecekler. Oyuncular, bir ev ve karargah inşa ederek ve diğer oyuncuların oynayabileceği özel oyunlar tasarlayarak gelir elde etme yeteneğine sahip olan Metastrike Metaverse’de Land’e sahip olabilecekler.

Kazanmak İçin Üret

Oyna-kazan oyun modlarının yanı sıra, katılımcılar Crafting Room, Design Room ve mevcut oluşturucu/tasarım araçlarını kullanarak Metastrike’ın kazan-kazan modelinden yararlanma fırsatlarına sahip olacaklar.

Deneyimli FPS oyuncuları, NFT’ler olarak basabilecekleri ve diğer oyuncuların oyunda oy kullanmaları ve dağıtmaları için hazır hale getirebilecekleri özel haritalar oluşturup oynayabilecekler.

Oyuncular, takas edebilecekleri veya diğer oyunculara satabilecekleri topraklar, silahlar, zırhlar, bıçaklar ve diğer oyun öğelerini üretebilecekler.

Metastrike, sağlam ve sürdürülebilir bir Metaverse ekosistemi oluşturmak için çift jetonlu (MTT, MTS) bir ekonomik sistem kullanmaktadır.

MTS Token Nedir?

MTS, sahiplerin Metastrike DAO’ya katılmalarına izin veren bir yönetişim belirteci olarak işlev görecektir. Jeton ayrıca oyun içi işlevler, yüksek değerli ödüller, büyük loncalara karşı lonca turnuvaları, Land ve NFT kutuları gibi metaverse varlıkları satın alma ve stake etme şansı olan görevlere katılmak için kullanılacaktır.

Web sitesinde paylaşılan verilere göre MTS Token’ın maksimum sirkülasyonu 565.000.000 MTS token‘dir.

Oyunda kullanılan diğer belirteç MTT’nin sabit bir arzı olmayacak ve birincil oyun içi ödül belirteci olacaktır. Ayrıca haritaların kilidini açmak, oyun modlarına ve özel etkinliklere katılmak, sarf malzemeleri satın almak, silahları yükseltmek için kullanılacak ve MTS token ile değiştirilebilir. MTT, sürdürülebilir bir arzı yönetmek ve sürdürmek için yakma işlevlerine sahip olacaktır.

MTS Token Ne İçin Kullanılır?

  • Nadir NFT düşüşleriyle haritaları (görev) ilerletmek için kullanılır.
  • Oyun içi aktiviteler.
  • MTS, MTT, NFT şeklinde haftalık ödüller almak için stake edilebilir.
  • Büyük Turnuvalarda kullanılır.
  • DAO Yönetişimi’ne katılmak için kullanılır.
  • Metaverse Land, NFT Kutuları satın almak için kullanılır.

MTS Token Yorum

MTS, diğer ana kripto para birimlerinin aksine, bir dizi kripto borsasında listelenmiştir, fiat para ile doğrudan satın alınamaz. Bununla birlikte, önce herhangi bir büyük borsadan Bitcoin, ETH, USDT, BNB satın alarak ve ardından bu madeni parayla işlem yapmayı teklif eden borsaya aktararak bu parayı yine de kolayca satın alabilirsiniz.

Metastrike’ın gelişimi kripto paraya olan ilgiyi arttırabilir ancak daha fazla ve büyük borsalarda işlem görmesi endişeleri gidermek için yeterli olacaktır.

MTS Token Bilgileri

MTS Token Nasıl Alınır?

Hemen MTS token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/MTS işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar MTS token satın alabilirsiniz.