CEEK VR (CEEK) Token Nedir? | CEEK Token Bilgileri

CEEK VR (CEEK) Token Nedir? | CEEK Token Bilgileri

CEEK, birinci sınıf sosyal sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimlerinin ödüllü bir geliştiricisidir. CEEK VR misyonu, yaratıcıları sanatlarından dijital olarak yeni gelir akışları elde etmek için gereken araçlarla güçlendirmektir. Müzik sanatçılarına, sporculara, etkinlik yaratıcılarına ve yapımcılarına, mevcut ve gelişmekte olan sanal dünyalarda uzun vadeli sürdürülebilir katılımı sevdiren ve yönlendiren mükemmel doğrudan hayran deneyimleri yaratmalarına yardımcı olan bir sistem hedefliyorlar.

CEEK sanal gerçeklik ortamları, Akıllı Sözleşmeler tarafından yönetilir ve jeton sahiplerinin CEEK adı verilen BEP-20 uyumlu Jetonları kullanarak bu ortamlara katılmasına izin verilir.

CEEK VR Hakkında

CEEK VR, tamamen sürükleyici bir sanal dünyada etkileşim kurmanıza, bağlanmanıza, 360 ​​video, True 3D ve diğer deneyimlerin keyfini çıkarmanıza izin verir.

Ekrandaki videonun içindeki olayları büyüten ve bunlara tepki veren dinamik bir ortam hayal edin. En sevdiğiniz gruplarla yakınlaşın ve kendinizi arkadaşlarınızla bir VR deneyiminin içinde görmenin keyfini çıkarın.

CEEK, canlı bir konsere katılma, sınıfta olma, bir spor etkinliğine katılma ve diğer paranın satın alamayacağı özel deneyimlerin herhangi bir zamanda herhangi bir yerden arkadaşlarla ortak deneyimini simüle eder.

Sadece izlemeyin, sanal olarak orada olun!

CEEK VR (CEEK) Token Nedir? | CEEK Token Bilgileri

CEEK VR Özellikleri

CEEK’in platformu, CEEK blok zincirindeki biletlerin ve dijital varlıkların satışlarını izleyip doğrulayabilen içerik oluşturucular için akıllı biletlerin tokenleştirilmesini sağlar. Bu, bir defterdeki değişmez veriler aracılığıyla içerik oluşturuculara telif hakkı ödemeleri sağlar.

Ayrıca Ceekers, nadir bulunan koleksiyonları toplayabilir, en sevdikleri gruplara benzersiz erişime sahip olabilir ve dünyanın dört bir yanından içerik oluşturucuların dijital varlıklarında yayıncı/hak sahibi olabilir.

Öğrenme: Sürükleyici öğrenme, günümüzde mevcut olan geleneksel eğitim yöntemlerinden astronomik olarak daha etkilidir. CEEK VR Sınıfları ve CEEK Health, geleneksel öğrenmeye yepyeni bir alternatif sunuyor.

Oluşturma: CEEK Sanal Gerçeklik, içerik oluşturuculara dijital varlıklarını tamamen sürükleyici bir sanal ortamda dağıtma ve bunlardan para kazanma fırsatı sunar. Arka uç video yönetim sistemi, herhangi bir geliştirici veya kodlama deneyimi olmayanlar için bile kolay VR içerik yönetimi için yakında kullanıma sunulacaktır.

Tecrübe Etme: CEEK’in yüksek düzeyde ölçeklenebilir sosyal deneyimleri, fotogerçekçi avatarlar içeren açıklayıcı bir ortamda eşzamanlı/eşler arası çok kullanıcılı etkileşimi mümkün kılar. CEEK, bu özelliği ile oyun ve sosyal ağ arasındaki boşluğu doldurmayı hedefliyor.

CEEK Token Nedir?

CEEK token, blok zincirinde doğrulanan gerçek zamanlı sanatçı ödemelerini sağlayarak müzik sanatçıları ve içerik oluşturucular için hızlı, verimli ve sorunsuz para kazanma sağlar.

Maksimum CEEK arzı 1.000.000.000 CEEK ile sınırlandırılmıştır. Ocak 2022 itibariyle 744.176.729 CEEK (maksimum token arzının %74,4’ü) dolaşımdadır.

CEEK VR başlangıçta Ethereum blok zincirinde piyasaya sürülürken, 2021’de Binance Smart Chain’e (BSC) taşındı ve işlem maliyetlerini azaltmak için tüm tokenlerini ERC-20 standardından BEP20’ye dönüştürdü.

CEEK Token Ne İçin Kullanılır?

CEEK, içerik oluşturucuların tüm dünyadaki izleyicilere ulaşmak için CEEK’in patent ödüllü sanal etkinlik akış platformunu kullanarak çalışmalarından para kazanmalarını sağlar. CEEK, müzik sanatçıları ve içerik oluşturucuları için yeni gelir akışlarının kilidini açarak, hayran kitlelerine doğrudan ulaşmak ve bunlardan para kazanmak için yepyeni bir yol sunuyor. 

Her CEEK Token sahibi, gerçek dünyaca ünlü konserler, ödül gösterileri, teknoloji sohbetleri, hayır amaçlı bağış toplama etkinlikleri, spor etkinlikleri, VR ticareti, sınıfta öğrenim ve çok daha fazlası için sanal gerçeklik alanına katılabilecek ve sanal gerçekliğin heyecan verici dünyasını keşfedebilecektir.

CEEK Token Yorum

Metaverse‘in 2022’de kripto para birimi ve teknoloji yatırımcıları için önemli bir tema olması bekleniyor. Bu noktada önemli projelerin başında gelen CEEK VR için umut verici bir yıl olabilir. Özellikle 2021’in son çeyreğinde podyumdan inmeyen CEEK VR için bu yıl gerçekten beklentiler oldukça yüksek görünüyor.

CEEK token geleceği ile alakalı yapılan yatırımcı yorumlarında uzun vadede 5 dolar seviyeleri sıklıkla konuşulsa da platformun atacağı adımların gidişatı etkileyeceği gerçeğini unutmamak gerekiyor.

Kripto para piyasalarının son derece volatil olduğunu ve bu durumun bir kripto paranın fiyatının birkaç saat içinde ne olacağını doğru bir şekilde tahmin etmeyi zorlaştırdığını ve uzun vadeli tahminler vermeyi daha da zorlaştırdığını akılda tutmak önemlidir.

CEEK Token Bilgileri

CEEK Token Hangi Borsada

Ceek token aşağıdaki borsalarda listelenmektedir:

  • Gate.io
  • MEXC
  • LBank
  • Bancor Network
  • Paribu
  • BKEX
  • Hotbit
  • Hoo
  • Bitget

CEEK Token Nasıl Alınır?

Hemen CEEK token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/CEEK işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar CEEK token satın alabilirsiniz.