SRG Token Nedir? | Street Runner NFT Nedir? | SRG Token Bilgileri

SRG Token Nedir? | Street Runner NFT Nedir? | SRG Token Bilgileri

Bu yazıda Street Runner projesi ve SRG jetonu hakkında bilgileri inceleyeceğiz.

Street Runner, Fast and Furious ve Need for Speed’den ilham alan ve herkesin jeton kazanabileceği Play to Earn mekanizmasını kullanan bir evren olarak inşa edilmiştir. Ekip projeyi, oyun oynamanın geleceği ve bir sosyal-ekonomik ekosistem yaratmanın yolu olduğuna inanıyor. Platformda oyuncular yarışabilir ve araçlarını geliştirebilirler.

Henüz erken erişimdeyken, Street Runner kendisini dünyanın her yerinden aktif kullanıcılarla gelir getiren bir spor oyunu olarak konumlandırmayı hedeflemektedir.

Street Runner, Blockchain teknolojisi sayesinde ödeme alma imkanı sayesinde sosyal ağ ve iş platformunun özelliklerini de benimseyen eğlenceli bir oyundur.

Street Runner ile geleneksel bir oyun arasındaki temel fark, Blockchain’in oyuncuları ekosisteme katkılarından dolayı ödüllendirmek için kullandığı ekonomik tasarımdır. Bu yeni oyun modeli “kazanmak için oyna” olarak adlandırılıyor. Bu, Street Runner’ı birçok oyuncu için ek gelir kaynağı haline getiriyor.

Oyuncular şu şekilde kazanabilir:

 • Sınıflandırma ödülleri kazanmak için bireysel yarışlarda yarışmak.
 • Sınıflandırma ödülleri kazanmak için takım turnuvalarında rekabet etmek.
 • Piyasada araç ve parçalarını satmak veya kiralamak.
 • Garajlarını satmak veya kiralamak. 
 • Sahip-sürücü ortaklığı (biri arabayı sağlar, biri onu sürer). 
 • Sponsorluklar, aracı sponsorlarla özelleştirin. 
 • Yarışlara bahis yapmak.

STREET RUNNER Kazanç Sistemi

Geliştirilen kazanç sistemi, Street Runner’ın oyunun likiditesini beslemek için oyuna giren yeni oyuncuların temel kaynaklarını kullanmadığı anlamına gelir. Stake, çiftçilik veya havuzlar yoluyla diğer oyunculara ödül sağlanmasını desteklemek için likidite sağlar.

Street Runner, ana oyun ağından ayrı bir likidite ve dağıtım sistemi kullanır ve onu otomatik olarak dört oyuncunun katları halinde oluşturulan daha küçük, bireysel ağlara ayırır. Bunlar, oyundaki dört oyuncunun bireysel ağına likidite sağlar ve Akıllı Sözleşme teknolojisini kullanarak, oyun bittiğinde sağlanan likiditenin dağılımını yarış sınıflandırmasının sonucuna göre otomatik olarak dağıtır.

Bu, Street Runner’ı oyunun zamanla sönmesini önleyen ve böylece ekonomik olarak sağlıklı bir oyun yapan bir oyun haline getiriyor.

Street Runner’da, tüm oyuncuların oyuna aynı katılım koşullarına sahip olması için her zaman doğru ve adil olma felsefesi hakimdir ve bu nedenle, hiçbir katılımcıyı oyun dışı bırakmadan, sınıflandırma sonucuna eşit bir ödül dağıtım yöntemi uygulanmaktadır.

STREET RUNNER Nasıl Oynanır?

Street Runner, açık bir dijital yarış evreni olarak yapılandırılmıştır. Street Runner ekibi, topluluğuyla birlikte markayla ilişkili oyun varlıkları için işlevler oluşturmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli evreninden ilham alan bireysel yarış sistemi, yarış başına dört yarışçıdan oluşur.

Street Runner, bazı belirli parçalarda modifiye edilmiş olsa da, klasik araçlar kullanır. Araçlarınızı garajlarınızda muhafaza ederken aynı zamanda geliştirebilir ve sıradaki yarışlara hazırlayabilirsiniz.

SRG Token Nedir? | Street Runner NFT Nedir? | SRG Token Bilgileri

GARAJ

 • Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, aracınızı korumak ve iyileştirmeler yapmak için bir garaja ihtiyacınız var.
 • Oyunda ilerlemek için araçlarınızı tutabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz kendi garajınıza ihtiyacınız olacak.
 • Bir garaj almak için SRP’ye ihtiyacınız olacak ve bir araç filosuna sahip olmak için daha fazla araca sahip olmanızı sağlamak için garajınızdaki alanı artırmanız gerekecek.

ARAÇLAR

 • Beş araç kategorisi vardır; kategori ne kadar yüksek olursa, performans o kadar iyi olur ve dolayısıyla yarışı kazanma şansı o kadar iyi olur.
 • Kategoriye bağlı olarak farklı yarışlara katılabilir ve bu nedenle daha iyi ödüller alabilirsiniz.
 • Arabalar, size yarışı kazanmanız için daha iyi bir şans verecek olan nitröz oksite sahiptir ve bu nedenle, gerektiği kadar tamamlamanız gerekecektir.

PAZAR YERİ

 • Street Runner evreninde, diğer oyuncular tarafından halihazırda yükseltilmiş yeni ve kullanılmış araçlar ve parçalar satın alabileceğiniz bir dijital pazar yeri var.
 • Bu alım satım sistemi ekosistemi zenginleştirir ve topluluğa SRP alarak araçlarını ve ekonomilerini geliştirmek için yüzlerce imkana sahip olma fırsatı verir.
 • Hem özellik hem de ekonomik olarak büyük değeri olan özel parçaları Marketplace’e de koyabilirsiniz.

YARIŞLAR

Street Runner gerçeğe sadık olmayı seviyor ve bu nedenle yağmurda, gündüz veya gece sürerek gerçek hayattakiyle aynı hava koşullarını oluşturuyor, böylece oyuncu farklı sürüş hisleri yaşıyor.

SRG Token Nedir?

Street Runner’da her biri kendi fonksiyonu olan iki token vardır.

SRG belirteci, Street Runner’ın yönetimi ve oyun ekosistemini gerçek dünyaya bağlaması için tasarlanmıştır. 

Maksimum SRG arzı 160.000.000 jeton olarak sınırlandırılmıştır.

SRP jetonunun jeton başına USDT olarak ayarlanmış sabit bir değeri korumak için oyunun dahili ekosisteminde kullanılması amaçlanmıştır. Bu jeton maksimum 1.000.000.000 olarak basılmıştır.

SRG Token Yorum

Street Runner evreni her şeyden önce eğlenceli, şeffaf ve güvenlidir, bu yatırım yapılabilir bir oyun deneyimi yaratacaktır; ekosistem, ağda değer biriktirmek için yeterli katılımcıyı çekebilir.

Kripto para birimlerinin yüksek risk içeren yapısının oyun sektörünün kırılgan olduğu bu dönemlerde nasıl bir etki yaratacağı merak konusudur.

SRG Token Bilgileri

SRG Token Nasıl Alınır?

Hemen SRG token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/SRG işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar SRG token satın alabilirsiniz.