Spellfire Token Nedir? | Kazanmak İçin Oyna NFT Kart Oyunu

Spellfire Token Nedir? | Kazanmak İçin Oyna NFT Kart Oyunu

Spellfire, 90’ların tarihsel olarak en önemli koleksiyon kart oyunlarından (CCG) birinin yeniden yapımıdır. NFT’lerin ve kazanmak için oyna modeli ile modern tasarım uygulamalarıyla desteklenen Spellfire, yeniden en iyisi olmak için tasarlandı.

Kart oyunları pazarı her yıl neredeyse 3 milyar doları aşıyor ve geçtiğimiz yıl NFT’lerde eşi görülmemiş bir artışa sahne oldu. Pazar 2020’de sadece 14 milyon dolar seviyesinden 2,5 milyar doların üzerine çıktı.

NFT kart oyunlarından birkaç önemli şekilde ayrılan Spellfire ile oyuncular, Oyuncular koleksiyonlarıyla dokunabilecek, oynayabilecek, takas edebilecek ve kazanabilecekler!

Spellfire Hakkında

Spellfire ile oyuncular ilk olarak, hem dijital hem de fiziksel kartlara sahip olma seçeneğine sahip olacaklar. Her iki kart türü de benzersiz bir QR koduyla her karta bağlanır, bu da sahte olmamalarını ve masalarda ve tabletlerde oynanabilmelerini sağlar.

Spellfire, Artırılmış Gerçeklik, ses kontrollü ve hareket kontrollü kartların tanıtımıyla artık her zamankinden daha sürükleyici ve etkileşimli olacaktır. Oyuncular bu sayede kartlarının etkilerini gözlerinin hemen önünde görebilecekler.

Sonuç olarak, oyuncular yetenek seviyelerine bakılmaksızın ‘Orijinal NFT‘ kartlarını toplayarak, oyun yoluyla oyun içi para birimi kazanarak ve topluluktaki diğer oyuncularla en çok istedikleri kartları takas ederek gelir elde edebilecekler.

Spellfire Dünyaları

 • Blood Birth: Garip şekil değiştiren yaratıklar, şampiyonlar, eserler ve topraklar, bu korkunç güzellikteki görkemli dünyada ilahi kanla sınırlandırılmıştır.
 • Wetdesert: Efsaneler, daha önce hiç görülmemiş canavarlarla dolu bu harika karanlık bataklıkların ve yağmurlu Amazon ormanlarının bir zamanlar tozlu çöller olduğunu söylüyor.
 • Holy Deadlands: Gölgeler, çağlar boyunca karanlığın pençesinde. Umut kaybolduğunda, ışık geldi ve dengeyi yeniden sağladı ve sisli toprakları yeniden refaha kavuşturdu.
 • Flaming Waters: Hâlâ hayatta olan çok az kişi, ölümsüzlerin uzak ve soğuk topraklarının korkunç fırtınalarla çevrili olduğunu ve orada ölümcül donların bile alev alabileceğini söylüyor.
 • Frozen Fire: Elflerin, orkların, trollerin, vampirlerin ve canavarların aldatıcı bir huzur içinde yaşadığı bu berrak ve büyülü topraklarda su yanıcıdır.
Spellfire Token Nedir? | Kazanmak İçin Oyna NFT Kart Oyunu

Spellfire Nasıl Oynanır?

Spellfire, iki veya daha fazla oyuncu tarafından oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Esnek kuralları, herhangi bir sayıda kuralı sorunsuz bir şekilde kolayca yerine getirebileceği anlamına gelir. Tüm tahsil edilebilir kart oyunlarında olduğu gibi, oyuncular kendi kart destelerini oluştururlar. Bu kartların fantastik bir dizi gücü vardır, bazı durumlarda kuralları bozabilir veya değiştirebilir, bu da oyunun ortasında beklenmedik olayların meydana gelmesine izin vererek, kaybeden bir konumda bulunan bir oyuncunun her zaman ellerinde bir zafer şansı olmasını sağlar.

Amaç basit. Oyuncular, destelerinden kartları alıp oyun alanına yerleştirerek bir imparatorluk inşa etmelidir. Rakip destelerden gelen kartlar asla karıştırılmaz.
Kendi imparatorluklarını kurarken, her oyuncu rakibinin imparatorluğunu kurmak için kullandığı krallıkları yok etmeye çalışmalıdır. Diyarlar, her oyuncuya sadık olan ve şampiyonlar için saldırı ve savunmanın odak noktası olan alanları temsil eder.

Yedi tür şampiyon, din adamları, kahramanlar, canavarlar, büyücüler, psionikler, hırsızlar ve vekiller vardır. Oyuncular, Müttefikler, Etkinlikler, Büyüler, Psionic Güçler, Hırsız Yetenekleri, Kan Yetenekleri, Sihirli Eşyalar ve Eserlerden oluşan destek kartlarını kullanarak onları güçlendirebilir.

Bir saldırı başarılı olursa, bir krallık ‘yıkılır’ ve şampiyonu yenilir. Oyun, bir oyuncunun oyunda altı krallığı olduğunda ve bunların hiçbiri yerle bir edilmediğinde sona erer. Her oyunda olduğu gibi, amaç eğlencedir! Oyuncular daha deneyimli hale geldikçe, rekabetçi oyunlarda ellerini deneyebilirler.

Spellfire Oyununun Faydaları

 • Orijinal NFT kartlarına sahip olun ve pasif gelir elde edin.
 • Turnuvalarda yarışın ve SPELLFIRE kazanın.
 • Kendi özel Spellfire NFT kartlarınızı oluşturun.
 • Spellfire’ı fiziksel, dijital ve artırılmış gerçekliklerde keşfedin.

Oyna-Kazan Mekaniği Nasıl Çalışır?

Yeniden düzenlenen Spellfire oyna-kazan sistemleri oyuncular için mümkün olduğu kadar basittir. Bir oyuncunun koleksiyon boyutu veya beceri seviyesi ne olursa olsun, Spellfire oynarken her zaman kazanma şansı olduğunu garanti ediyor.

Oyuncuların Oyna-Kazan özellikleriyle etkileşim kurmasının üç temel yolu vardır.

Spellfire Token Nedir? | Kazanmak İçin Oyna NFT Kart Oyunu

1. Orijinal NFT Kartları Satın Alın

Orijinal NFT kartları, nadirliğe göre numaralandırılmış ve sıralanmıştır. Efsanevi kartlar en nadidedir ve tek sahibi olan sadece bir kopya olacaktır. Orijinal NFT kartları satın alan oyuncular, kartlarının bir oyun NFT kartı olarak sonraki her satışından elde edilen kârın %90’ını alacaklardır.

Örneğin, NFT Oyun kartları olarak satılan 1.000 kopya ile bir NFT Efsanevi Orijinal kartı verilir. Birisi bir kopya satın aldığında, Orijinal NFT Kartı sahibi kârın %90’ını alacaktır.

2. Oyun Boyunca SPELLFIRE Jetonları Kazanın

Çoğu oyuncu Playing NFT Kartlarına sahip olacaktır. Bu kartlar sahibine herhangi bir “kâr paylaşımı” veya benzeri bir şey kazandırmazlar, ancak önemli miktarda SPELLFIRE Token kazanabilirler.

Savaşırken, oyundaki tüm kartlar deneyim kazanır ve SPELLFIRE Jetonları kazanır. Jetonlarınız daha sonra kartları yükseltmek için kullanılabilir, güç seviyelerini ve değerlerini artırır.

Deneyim jetonları ve SPELLFIRE şu şekilde kazanılır: Savaşları başlatarak, tamamlayarak ve kazanarak. 

Ek Jetonlar şu şekilde elde edilebilir: Anında Öldürmeler/İhraçlar ve Hayatta Kalma İşlemleri.

3. Koleksiyon Kartları ve Jetonlar

SPELLFIRE Jetonları ile yükseltilmiş kartlar diğer oyuncularla değiştirilebilir. Kazançlarıyla yeni kartlar satın alabilir veya potansiyel bir kâr için dijital varlık pazarında satabilirler.

SPELLFIRE Token Nedir?

SPELLFIRE, oyun ekosisteminin temel yardımcı program simgesidir.

Başlangıçta avatar görünümlerinden oluşacak olan Spellfire NFT’leri satın almak ve satmak için kendi platformlarını başlatmayı planlıyorlar. Şu anda, NFT kartları Opensea aracılığıyla sunuluyor, ancak piyasaya sürüldükten sonra yalnızca kendi pazar yeri aracılığıyla satışa sunulacaklar. Tüm ödemeler SPELLFIRE Token ile yapılacaktır.

SPELLFIRE Token Ne İçin Kullanılır?

 • Turnuvalara ve etkinliklere erişim ve bilet satın alın.
 • Dünya Şampiyonaları ve gelecekteki diğer turnuvalar için ödül dağıtımı
 • En aktif topluluk üyeleri için ödüller ve teşvikler sunar. Örneğin. Yayıncılar ve önemli kişiler.
 • İstikrar ödülleri için bahis yapmak için.
 • Oynamak İçin Kazanan oyuncular için oyun içi ödüller.
 • 3D avatar özelleştirme, örneğin animasyonlar, giysiler, yüz ifadeleri vb.
 • Kart görünümlerini iyileştirme
 • Oyuncu avatarları tasarlamak için.
 • SPELLFIRE Token sahipleri için ganimet düşüşlerinin artmasını sağlamak için.

SPELLFIRE Token Yorum

Kart oyunları arasında kendisini gösteren Spellfire oyna-kazan modeli kısa sürede ciddi ses getiren projeler arasında yerini aldı. SPELLFIRE token aynı gün hem Gate.io hem de Huobi borsalarında listeye eklenerek bu popülariteyi daha da arttırdı.

Yakın zamanda planlanan yeni dex listelemeleri yeni bir çıkış trendini destekleyebilir. Yine de bu tarz projelerin sayısının oldukça fazla olduğunu unutmamak gerekiyor. Kripto para birimleri hakkında yeterince araştırma yapmadan yatırım kararı vermek oldukça risklidir.

Yol haritasında bu yıl için 3 aşamalı bir gelişim planlanıyor:

 • 2022 Q1 – Dijital Alfa sürümü. Fiziksel oyun oynamaya hazır, bir oyun testi çalıştırılması planlanıyor.
 • 2022 Q2 – Dijital Beta sürümü başlatması planlanıyor.
 • 2022 Q3 – Tam dijital sürüm + kullanıcı dostu mobil uygulama başlatılması planlanıyor.

SPELLFIRE Token Bilgileri

 • Token Adı: Spellfire
 • Token Sembolü: SPELLFIRE
 • Token Türü: ERC-20
 • Maksimum Arz: 640.000.000 SPELLFIRE
 • Spellfire Etherscan: 0x3a0b022f32b3191d44e5847da12dc0b63fb07c91
 • Spellfire Token Twitter: twitter.com/spellfireccg
 • Spellfire Token Telegram: t.me/spellfireccg
 • Spellfire Token Web Sitesi: spellfire.com

SPELLFIRE Token Nasıl Alınır?

Hemen SPELLFIRE token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/SPELLFIRE işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar SPELLFIRE token satın alabilirsiniz.