Savage (SAVG) Token Nedir? | SAVG Token Bilgileri

Savage (SAVG) Token Nedir? | SAVG Token Bilgileri

Savace, film yapımcıları ve fotoğrafçılar için ilk karbon nötr NFT platform topuzdur. Polygon’un hisse kanıtı protokolüne dayanarak, NFT pazaryerlerinin ileriye dönük olarak nasıl çalışması gerektiğinin yolunu açmaktadır. Uygun fiyatlı para basma, cömert içerik oluşturucu ödemeleri ve birden fazla çevresel girişim, içeriği Savage ile yükleyebileceğiniz anlamına gelir.

Savage Hakkında

Savage, film yapımcıları ve fotoğrafçılar için yapılmış devrim niteliğinde yeni bir karbon nötr NFT platformudur.

NFT Nedir?

NFT, dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle değiştirilemez olduğunu onaylayan, blok zinciri adı verilen bir dijital defterde depolanan bir veri birimi anlamına gelir. Bu, içerik oluşturucuların içeriklerini çok çeşitli müşterilere yeni ve heyecan verici yollarla satmalarına olanak tanır.

Karbon nötr ne anlama geliyor?

Karbonsuz olmak, tüm pazarda net sıfır karbon ayak izine sahip olduğu anlamına gelir. Polygon’un Proof of Stake protokolünü kullanarak temel katmanda enerji tüketimini minimuma indirmeyi hedefliyorlar. Tarafsızlığı sağlamak için akıllı sözleşmeler aracılığıyla karbon kredileri satın alınır. Bu, içerik oluşturucularına oldukça uyumludur.

Savage’da bir NFT’nin basılması 10 ABD dolarıdır.

Savage’nin Projesi Nedir?

SAVAGE, stok video endüstrisinde uzun zamandır süre gelen sorunları düzeltmek ve 7 milyar potansiyel yaratıcının çalışmalarından kolayca para kazanmalarını sağlamak için çabalıyor.

SAVAGE, dünyanın önde gelen markaları için ilgi çekici içerik yayınlama konusunda köklü bir geçmişe sahip yeni nesil medya ve içerik pazarıdır. Ocak 2022 itibari ile 12 milyondan fazla takipçinin birleşik bir sosyal medya varlığına sahiptir.

SAVG Token Nedir?

SAVG token, DAO yönetimine giden bir yol ile gerçek bir yardımcı program sunar. SAVG, bir NFT satarak, ödüller vererek, likidite madenciliği ödülleri vererek ve uygulama içi değişim entegrasyonu aracılığıyla satın alarak elde edilebilir.

Maksimum SAVG arzı 1.000.000.000 SAVG jetonu ile sınırlandırılmıştır. Ocak 2022 itibariyle 8.000.000 SAVG ön satışa çıkartılmıştır.

SAVG Token Ne İçin Kullanılır?

SAVG, NFT’leri basmak, varlık satın almak için harcanabilir ve kriptoya ya da stablecoin’e satılabilir.

Token ayrıca aşağıdakiler için tutulabilir:

  • DAO yönetimine katılım,
  • Stake,
  • Likidite madenciliği
  • Özel ücret indirimi

SAVG Token Yorum

Oldukça geniş kitlelere hitap eden projeleri şuan için zayıf bir topluluk tarafından destekleniyor. Adlarını dünyaya daha fazla duyurmak için oldukça fazla reklama ihtiyaç duyabilirler. Buda geniş reklam bütçeleri ve sadık kitleler gerektiriyor. Projeyi NFT meraklıları yakından takip edecektir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapamadan önce çok detaylı araştırmalar ve kendi fikirlerinizi ortaya koymanız gerekmektedir. Bu tarz ön satışa yeni başlayan kripto paralar nispeten daha eski dijital paralara göre çok daha fazla yatırım riski içermektedir.

SAVG Token Bilgileri

SAVG Token Nasıl Alınır?

Hemen SAVG token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/SAVG işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar SAVG token satın alabilirsiniz.