GAMEE (GMEE) Token Nedir? | GMEE Token Bilgileri

GAMEE (GMEE) Token Nedir? | GMEE Token Bilgileri

GAMEE, dünya çapında 1,2 milyardan fazla aktif oyuncudan 40 milyondan fazla kullanıcıyı kendine çeken bir oyna-kazan oyun platformudur.

Kripto oyun para birimlerinin ve blok zinciri tabanlı oyun karakterlerinin sektörde devrim yaratacağı yeni oyun çağında dijital varlıkların üstünlüğüne inan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Tüm oyuncular, oyunlardaki becerilerinden kazanma ve bu oyunların başarısına katkıda bulundukları için ödüllendirilme fırsatına sahip olacaktır.

GAMEE Hakkında

GAMEE Misyonu, oyuncuların becerilerini, çabalarını, sadakatini ödüllendirmek ve ana akım oyunculara blok zincirinin değerini tanıtmaktır.

GAMEE eğlence platformu şunlardan oluşur:

 • Arc8 Uygulaması: Arc8, gündelik tarzda oyunlarda beceriye dayalı oyun turnuvaları sunan, adrenalin düzeyi yüksek bir mobil oyun deneyimidir. Deneyim, turnuva giriş ücretleri ve ödüller için kullanılan GMEE belirteci tarafından desteklenmektedir. Arc8, günlük görevler ve sezon sıralaması ödülleri arasında dağıtılan ödüllerle blok zincirinde oynayarak kazanın ilk unsurlarını sunar. ARENA’lar, topluluğun özel turnuvalar düzenlemesini sağlayan sanal gayrimenkullerdir (NFT’ler).
GAMEE (GMEE) Token Nedir? | GMEE Token Bilgileri
 • G-Bot’lar : Blok zincirinde robot temalı NFT koleksiyonları, yükseltilebilir ve takas edilebilir, sahiplerine Arc8’de oyun oynarken ödüller verir ve kendi özel oyun ve kazan oyunlarında oyun karakterleri olarak hizmet ederler. Deneyim, karakter satın alma, yükseltme, turnuva girişleri ve ödüller için kullanılan GMEE belirteci tarafından desteklenmektedir.
GAMEE (GMEE) Token Nedir? | GMEE Token Bilgileri
 • Ödüller Uygulaması : Ödüller Uygulaması, 80’den fazla gündelik oyun ve reklam destekli iş modeli ile iOS, Android ve web üzerinde bir oyun uygulamasıdır; Ödüller uygulaması 2015 yılında piyasaya sürüldü ve 4,7 milyardan fazla oyun oynayan 30 milyon kullanıcıdan oluşan büyük bir oyun kitlesinin ilgisini çekti. GMEE belirteci, oyuncular için tamamlayıcı bir ödül ve mevcut ücretsiz oynanabilen kitleyi oyna-kazan blockchain deneyimine dahil etmenin bir yolu olarak tanıtılacaktır.
GAMEE (GMEE) Token Nedir? | GMEE Token Bilgileri

GAMEE Neden Büyük Potansiyel Taşıyor?

 • Küresel oyun pazarının 2021’de 175,8 milyar dolardan 2024’te 200 milyar doları aşması bekleniyor. (Newzoo’dan Küresel Oyun Pazarı Raporu)
 • Toplam kripto cüzdan sahibi 75 milyona ulaştı. (Statista, Temmuz 2021)
 • NFT Satış hacmi 2021’in ilk yarısında 2,5 milyar dolara yükseldi. (Reuters)
 • DeFi jetonları, Ağustos 2021 itibariyle toplam kilitli değerde 84 milyar dolara ulaştı. (DeFi Pulse).
 • Axie Infinity ve The Sandbox gibi Blockchain oyunları, Ağustos 2021 itibariyle sırasıyla 500 bin aktif kullanıcı ve 670 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı.

GMEE Token Nedir?

GMEE, GAMEE platformunda desteklenen kazan-kazan oyunlarında satın alma, kullanım, ödül ve eylemin para birimi olacak şekilde tasarlanmış bir ERC-20 yardımcı program simgesidir. GMEE belirteci, L2 ölçekleme çözümü olarak Polygon ve Binance Smart Chain’e bir köprü kullanır.

GMEE’nin amacı, GAMEE platformunda birden fazla oyun başlığını birbirine bağlayan bir eylem, ödül ve teşvik aracı olarak hizmet etmenin yanı sıra GAMEE’nin sahipliğini ve yönetimini merkezden uzaklaştırmaktır.

Maksimum GMEE arzı 3.180.000.000 GMEE ile sınırlandırılmıştır. Şubat 2022 itibariyle 137.570.165 GMEE token (maksimum token arzının %4,3’ü) dolaşımdadır.

GMEE Token Ne İçin Kullanılır?

GMEE Token, sahiplerin beceri tabanlı turnuvalara girmelerine, oyun karakterlerini, sanal gayrimenkulleri ve diğer oyun içi öğeleri satın almalarına ve yükseltmelerine imkan sağmaktadır. Ayrıca platform yol haritası, yeni oyun içeriği ve ödül havuzlarının oluşturulması gibi oylamalara katılmalarına olanak tanır.

GMEE token kullanım alanları:

 • Oynanış ödemeleri ve giriş ücretleri
 • Oyun ödülleri
 • NFT satın alma ve kiralama
 • NFT yükseltmeleri ve yetiştirme
 • Pazar yeri
 • DAO ve Yönetim

GMEE Token Yorum

Geniş bir oyuncu kitlesi ile temsil edilen GAMEE platformu 2022 yılında da gelişimi sürdürmeye devam ediyor. Özellikle büyük borsaların gündemine giren GMEE belirteci oyuna olan ilgiyi arttırmayı başarmış durumdadır. Son olarak Gate.io borsasında ön satış açılması kripto para birine olan ilgiyi tetiklemiştir.

Oyna-kazan platformlarının 2021 üçüncü çeyreği ile başlattıkları yeni akım hala etkisini sürdürüyor ancak oldukça fazla proje başlatıldığını göz önünden bulundurduğumuzda herhangi bir projeye yatırım yapmadan önce kapsamlı ve detaylı araştırmalar yapılması gerektiğini unutmamak gerekiyor.

GMEE Token Bilgileri

GMEE Token Nasıl Alınır?

Hemen GMEE token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/GMEE işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar GMEE token satın alabilirsiniz.