DOMI Token Nedir? | Domi Online ile Tanışın: Oyna-Kazan

DOMI Token Nedir? | Domi Online ile Tanışın: Oyna-Kazan

Domi Online, oyuncuların keşfedebileceği ve düşmanlara karşı savaşabileceği ormanlar, mağaralar, çöller ve diğer birçok gizli alanla dolu geniş bir ortaçağ dünyasına sahiptir. Domi’nin deneyimli geliştirme ekibi daha önce popüler MMORPG Runescape üzerinde çalışmış ve modern bir oyun ortaya koymuştur. Domi Online, bir oyuncunun oyun içi becerilerini geliştirmeye ve daha yüksek bir seviyeyi korumaya olan bağlılığını teşvik eden oyun özelliklerinine sahiptir. Bu, daha aktif bir oyuncu topluluğu ve Domi Online ekosisteminin uzun vadeli istikrarı için oldukça önemlidir.

Domi Online Hakkında

Domi’nin Beta sürümü tamamen işlevseldir ve oyuncular büyüler, animasyonlar, Domi Online manzarası ve hatta bazı yorucu canavarlar gibi oyun özellikleriyle etkileşim kurmak için oyuna bağlanabilirler.

Oyun ve ekosistem hakkında tanımları paylaşmadan önce Domi’yi diğer blockchain ve geleneksel oyunlardan ayıran şeyin ne olduğuna daha yakından bakalım.

Domi Online’da yer alan görevler benzersizdir ve diğer RPG’lerde olduğu gibi tekrarlayıcı değildir. Oyunculara sürekli olarak ilgilerini çekecek yeni şeyler göstererek onları oyun boyunca daha fazla macera, yeni topraklar, şehirler ve köyler aramaya teşvik eder.

Domi Online’da, kullanıcılar büyücü, rahip, amazon veya savaşçı olarak oynamayı seçebileceğinden, yalnızca bir karakter veya alanla sınırlı değilsiniz. Her birinin diğerine göre çeşitli güçleri vardır ve bu da size oyunda kullanacağınız karakter türünü ve stratejiyi seçerken düşünmeniz için bir seçenek verir.

DOMI Token Nedir?

DOMI Token, Domi Online platformunda oyun içi satın alma, yükseltme ve ödül programında kullanılan yerel oyun içi belirteçtir. DOMI aynı zamanda yönetim hakkı ve stake yöntemi ile gelir elde etmenin bir yolunu sunmaktadır.

Maksimum DOMI arzı 1.000.000.000 DOMI jetonu ile sınırlandırılmıştır. Ocak 2022 itibariyle dolaşımda 25.818.056 DOMI (maksimum token arzının %2,5’u) bulunmaktadır.

DOMI Token Yorum

Domi Online kurucusu PelleK, 4 milyondan fazla aboneyi bir araya getirdi ve oyna-kazan oyunlarının genel olarak milyarlarca dolarlık oyun endüstrisi üzerindeki etkisine dair kararlı bir inanç sergiliyor. Oyunun vadettikleri oldukça iştah kabartıcı olsa da piyasada benzeri bir çok oyun çıktığını unutmamak gerekiyor.

Oyna-kazan oyunları arasında ön plana çıkmasını sağlayan en büyük faktör projenin oyunun hazır olmasıdır. Çoğu platformda oyunun ileriki bir tarihte çıkartılacağı vaat ediliyor.

DOMI Token Bilgileri

DOMI Token Nasıl Alınır?

Hemen DOMI token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/DOMI işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar DOMI token satın alabilirsiniz.