BOY X HighSpeed (BXH) Token Nedir? | BXH Token Bilgileri

BOY X HighSpeed (BXH) Token Nedir? | BXH Token Bilgileri

BXH, AI destekli verim çiftçiliği toplayıcısı ve DeFi eko-platformuna sahiptir. BXH, kullanıcılara farklı protokollerin gerçek zamanlı değişken getirilerine göre fonların dağıtımını otomatik olarak düzenleyen DeFi toplu finansal yönetim hizmetleri sağlamaya odaklanır. Akıllı havuz, kullanıcıların maksimum getiriyi bulmalarına otomatik olarak yardımcı olurken, aynı zamanda merkezi olmayan operasyonların gaz maliyetini de azaltır.

BOY X HighSpeed Hakkında

BOY X HighSpeed’in DEX platformu, en iyi ticaret derinliğini sağlamak için tasarlanmış bir dizi teşvikle birlikte otomatik piyasa oluşturma (AMM), topluluk özerkliği (DAO) ve platform madeni para rehin madenciliği (Stake) entegre ederek avantajlı ticaret çiftlerine odaklanır.

BXH, kullanıcılara merkezi olmayan dijital ticaret, likidite madenciliği, hisse temettüleri vb. dahil olmak üzere çeşitli oyun yolları sunar. Segment tasarımı, kullanıcıların kullanım kolaylığı, operasyonel adımları azaltmaya, gelir boyutunu artırmaya ve gelir döngüsünü uzatmaya çalışır.

  • Akıllı Havuz

BXH Akıllı Havuz, kullanıcılara DeFi toplu finansal yönetim hizmetleri sağlamaya odaklanan merkezi olmayan bir havuzlanmış madencilik protokolüdür. Kullanıcılar DAI, USDC, USDT gibi sabit paralar ve BTC, ETH, TRON vb. gibi sabit olmayan kripto para birimleri yatırdıklarında, akıllı havuz, dağıtımı otomatik olarak düzenlerken fonları uzun süredir devam eden ve saygın DeFi protokollerine yatırır. Akıllı havuz, kullanıcıların maksimum getiriyi bulmalarına otomatik olarak yardımcı olurken, aynı zamanda merkezi olmayan operasyonların gaz maliyetini de azaltır.

  • AMM Ticareti

Otomatik piyasa yapıcı ticaret bölümü (AMM), kullanıcılara düşük karmaşıklık, düşük gaz maliyeti ve zincir dışı girdi gerektirmeyen merkezi olmayan kripto para birimi işlemleri sağlayan BXH’nin temel bölümlerinden biridir. Yatırımcılar, sağlanan likidite ile gelirlerine değer katarken, basit ve hızlı bir şekilde gelir elde edebilirler.

  • DAO

BXH merkezi olmayan değişim, topluluk tarafından bir DAO aracılığıyla yönetilir. Belirli bir miktarda BXH’ye sahip olan kullanıcılar, blok ödülleri, döngüyü yarıya indirmek, yeni paralar başlatmak, likidite üzerindeki işlemlerin ağırlığını ayarlamak vb. dahil olmak üzere DAO topluluğunun yönetimi ile ilgili teklifleri başlatabilir ve oylayabilir.

BXH Token Nedir?

BXH belirteci, yüksek verimli akıllı havuzu HECO, BSC, OEC, ETH, DEX ve daha fazla DeFi uygulamasına bağlamak için bir anahtardır. Yalnızca bir yönetişim işlevine sahip değildir, aynı zamanda airdrop hisseleri, başlık madenciliği hakları, temettü sermayesi vb. işlevsellikleri bulunmaktadır.

Toplam 1 milyar jeton basılmıştır. Ocak 2022 itibari ile 480.083.182 BXH token (Maksimum arz miktarının %48’i) dolaşımdadır. Farklı blok zincirlerinde basılan 1 milyar jetonun dağılımı aşağıdadır.

  • Heco’da, 390 milyon adet
  • BSC’de, 360 milyon adet
  • OEC’de, 150 milyon adet
  • ETH’de, 100 milyon adet

BXH Token Yorum

30 Ekim’de BXH platformunun hacklenmesi platforma olan güveni oldukça azaltmıştır. Bir çok yatırımcının kaybı oldukça fazla olduğu için kripto para birimini geleceği ile alakalı net bir şey söylemek şuan için çok mümkün görünmüyor.

Platformdan çalınan fonların iadesi ile alaklı yapılan açıklama:

Çalınan çok sayıda fon nedeniyle, BXH fonları hemen iade edemez. Mevcut plan, kullanıcı varlıklarının ödemesini üç yıldan fazla olmayan bir süre içinde doğrusal bir şekilde tamamlamak ve platform borcunu yavaş yavaş kapatmaktır. Bu arada, kayıp kullanıcı varlıklarının telafisini mümkün olan en kısa sürede halletmek amacıyla yeni ürünler ve modeller piyasaya süreceğiz.

BXH tokenin global DEX borsalarda listelenmesi geleceği hakkındaki endişeleri bir miktar azaltsa da konu hakkında bilgisi olan yatırımcıların kripto para birimine temkinli yaklaşıyor.

BXH Token Bilgileri

BXH Token Nasıl Alınır?

Hemen BXH token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/BXH işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar BXH token satın alabilirsiniz.