Bnext (B3X) Token Nedir? | B3X Coin Hakkında Bilgiler

Bnext (B3X) Token Nedir? | B3X Coin Hakkında Bilgiler

Bnext, büyüyen yenilikçi finansal ürünler ekosistemi aracılığıyla İspanyolca konuşulan ülkelerde lider bir finansal teknoloji platformu olma vizyonuna sahip en büyük İspanyol neo bankası olduğunu öne sürüyor.

Bnext Kimdir?

İspanyolca konuşulan birçok ülkede zaten bir dev olan Bnext, kullanıcılarına güvenli, şeffaf, blok zinciri tabanlı Uluslararası para transferleri sunan yeni nesil bir bankadır. Şirket, 120 milyar dolarlık bir pazara girerken, kripto para birimi havale hizmetiyle 750.000’den fazla kişinin finansal özgürlüğe kavuşmasına yardımcı oldu. Haziran 2021’de Bnext, hem Neo-bank’ın büyük bir hissedarı hem de Bnext uygulamasını destekleyen blok zinciri ağının sağlayıcısı olan kripto endüstrisi lideri Algorand ile ortaklık kurdu.

Bnext Cüzdan Uygulaması

Bnext dijital uygulaması, kullanıcıların blockchain teknolojisini kullanarak sorunsuz bir şekilde para göndermesine, almasına ve talep etmesine olanak tanır. Bir hesap oluşturmak ücretsizdir, bir IBAN numarası ve hem sanal hem de fiziksel bir kart ile birlikte gelir. Müşteriler sadece birkaç dakika içinde bir hesap oluşturabilir, uygulamayı indirebilir ve adres defterlerinden fonları hemen yönetmeye başlayabilir.

Uygulama, USDC’yi hedefe göndermek için Algorands’ın düşük maliyetli, yüksek performanslı blok zinciri ağını kullanır, ardından istenen fiat para biriminde bir Bnext hesabına sorunsuz bir şekilde rampadan çıkar. Bu benzersiz sistem, anında, blok zinciri tabanlı uluslararası banka havalelerini garanti eder. Uygulama, App Store , Google Play ve Huawei AppGallery’de mevcuttur. Bu nedenle her zamankinden daha fazla insan finansmanlarının kontrolünü yeniden kazanabilir.

Bnext: Bir Sonraki Dünya Bankacılığı Pazarı

Bnext pazarında, kullanıcıların paralarını büyütmeleri, yönetmeleri ve tasarruf etmeleri için tasarlanmış bir dizi araç bulunur. Günlük kullanıcının sermayesini güvenli ve güvenli bir şekilde büyütmek ve yönetmek için ihtiyaç duyduğu birden fazla gelişmiş araç sağlar. Pazar, yüksek faizli tasarruf hesapları, yatırım fırsatları, kredi finansmanı, sigorta, ipotek, seyahat ve daha fazlasını sunar.

Bnext müşterilerinin dijital para birimlerini satın alma ve satma ve kullanıcıların endeks fonları, sabit vadeli mevduatlar ve bir ödül programı dahil olmak üzere servetlerini büyütmeleri için birçok başka yolu olduğundan, kripto para biriminin yararına da güçlü bir şekilde odaklanılıyor.

B3X Token Nedir?

Bnext (B3X) ERC20 belirteci, standart Ethereum Blockchain ağında barındırılan bir yardımcı program belirtecidir. Çıkarılan jetonların maksimum miktarı 3.5 milyar ile sınırlandırılmıştır ve bu jetonların 504 milyonu yaklaşmakta olan jeton satışının birinci aşamasında mevcuttur. Simgenin amacı, topluluğu güçlendirmeye yardımcı olmak, tüm Bnext kullanıcılarına değer sunmak ve uluslararası genişlemeyi hızlandırmaktır.

B3X Token Bilgileri

B3X Coin Nasıl Alınır?

Hemen B3X token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/B3X işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar B3X token satın alabilirsiniz.