APENFT (NFT) Token Nedir? | Herkes İçin Sanat

APENFT (NFT) Token Nedir? | Herkes İçin Sanat

APENFT, endüstri fırsatlarını karşılamak ve sıkıntılı noktaları ele almak için 29 Mart 2021’de Singapur’da resmi olarak tescil edildi. APENFT, birinci sınıf sanat eserlerini blok zincirinde NFT’ler olarak kaydetme misyonuyla doğdu.

APENFT Hakkında

APENFT, birinci sınıf sanat eserlerini blok zincirinde NFT olarak kaydetme misyonuyla doğmuştur. NFT alanında yerli kripto sanatçılarının büyümesini beslerken, ünlü sanatçılar ve blok zinciri arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Buradaki amaç, bir zamanlar elitlere özel olan sanat eserlerini herkese ait bir şeye dönüştürmektir.

APENFT Sloganı: Herkes İçin Sanat

APENFT, blok zinciri teknolojisini NFT dünyasına uygulayarak blok zincirin kullanım durumlarını genişletir. APENFT, iyi bilinen geleneksel ve NFT sanat eserlerini temel varlık olarak satın alır ve NFT ticaret standardını geliştirmek için çalışır. Devlet kurumlarına, üniversitelere, avukatlara ve endüstri seçkinlerine, endüstrinin sağlıklı gelişimini yöneten politikaların yayınlanmasında destek sağlar.

APENFT’in temel faaliyetleri şunları içerir:

  • En iyi NFT platformlarına ve sanat eserlerine yatırım yapmak,
  • Birinci sınıf sanatçılar ve NFT dünyası arasında bir köprü kurmak için önde gelen NFT sanatçılarını kuluçkaya yatırmak;
  • Sanat yaratma ve eleştiriyi desteklemek için galerilere sponsor olmak, sanat sergileri veya yayınları düzenlemek ve ödüller vermek
  • Sanat koleksiyonları oluşturma vb.

Proje TRON ekosistemi üzerine inşa edilmiştir ve dünyanın en büyük dağıtılmış veri depolama sistemi olan BitTorrent tarafından desteklenmektedir.

APENFT (NFT) Token Nedir? | Herkes İçin Sanat

APENFT Nasıl Çalışır?

Resim gibi geleneksel sanat eserleri, türünün tek örneği oldukları için değerlidir. Ancak dijital dosyalar kolayca ve sınırsızca çoğaltılabilir. APENFT’lerle sanat eserleri, satın alınabilen ve satılabilen dijital bir sahiplik sertifikası oluşturmak için blok zincirinde tokenleştirilecektir.

APENFT ekibi, çok sayıda takipçisi olan A listesindeki ünlülerle birinci sınıf sanat eserlerinin ve yerleşik franchise ve özel NFT çalışmalarının yaratılmasını ve yeniden yaratılmasını teşvik edecek. APENFT’in yerel bir simgesi olan NFT, tüm bilgilere zincir üzerinden erişilebilen akıllı sözleşmelerle yönetilecektir.

Topluluk üyeleri, NFT aracılığıyla oylanacak ve çoğunluk kuralına göre yürütülecek sözleşmelerin özelliklerini tartışacak ve genişletecek. NFT gelecekte, TRON kamu zincirindeki akıllı sözleşmeleri ve sanal makineyi kullanarak bağlanabilirliği artırmak için DeFi projelerindeki uygulamasını genişletmeye çalışacaktır.

APENFT Token Nedir?

Apenft, NFT cinsinden bir madeni paradır. Fungible olmayan Jetonlar, NFT, değiştirilemeyen jetonlardır. Apenft Token da bu sınıftadır. Immutable Token, dijital sanat veya dijital koleksiyon olarak tanımlanabilir. Dijitalleşen dünya düzeninde; sanat ve koleksiyonların dijitalleştirilmesi zor değildir. Bu dijital sanatın değeri de dijital para ile ölçülmektedir. Tam olarak, bu dijital para birimlerine NFT denir. Değişmez belirteçlerle bir tweet’i, bir resmi, bir fotoğrafı veya herhangi bir sanat eserini temsil edebilirler.

Maksimum APENFT token arzı 999.990.000.000.000 NFT ile sınırlandırılmıştır.

APENFT Token Yorum

NFT’lerin kullanım durumları çok büyük. Ancak APENFT’in temel kullanım durumuna ticaret açısından bakarsak, o zaman sanatın bir yatırım seçeneği olarak kullanılmasıdır. Değer biriktiren herhangi bir varlık iyi bir yatırım fırsatı olabilir. Ancak bu fırsatlar aynı zamanda oldukça fazla risk içermektedir. NFT, oldukça fazla ilgi çeken ancak dijital dünyadaki bir çok sorunla henüz yüzleşmemiş bir alandır.

Yani, artıları ve eksileri var. Bugün inovasyon olan yarın olağan hale geldiğinden, NFT pazarının kendisini nasıl düzenlediğini yakından takip etmek ve yatırım kararlarımızı bu doğrultuda vermek en doğrusu olacaktır.

APENFT Token Bilgileri

APENFT Token Nasıl Alınır?

Hemen APENFT token satın almak için Gate.io borsasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra borsaya para aktararak USDT/NFT işlem çiftinden belirlediğiniz tutar kadar NFT token satın alabilirsi