WAVES Coin Nedir? | Hangi Sorunları Çözer? | WAVES Coin Bilgileri

WAVES Coin Nedir? | Hangi Sorunları Çözer? | WAVES Coin Bilgileri

Waves, bir kripto para birimi, bir belirteç başlatma platformu ve bir DEX olarak işlev gören bir blok zinciri ekosistemidir. Proje ekibi, Web 3.0 merkezi olmayan çözümlerin geliştirilmesine yardımcı olacak güçlü bir araç seti sunmayı hedeflemektedir. Amaçları, blok zincirinin kitlesel benimsenmesini teşvik etmek için kullanımı kolay bir Ethereum alternatifi tasarlamaktı. Bu kapsamda, platformun geliştirme ekibi olağanüstü bir başarı elde etti.

WAVES Hangi Sorunları Çözer?

Waves, kripto pazarındaki en eski sorunlardan biri olan kafa karışıklığını düzeltmeye çalışıyor. Çoğu insan için, kendi jetonunuzu programlama ve başlatma olasılığı imkansız bir görev gibi görünüyor. Ancak Waves, herkesin teknolojiyi önceden anlamadan özel kripto jetonları oluşturmasına ve başlatmasına olanak tanır.

Token oluşturma sürecindeki teknik engellerin kaldırılması sektöre büyük fayda sağlıyor. Etkileyici bir şekilde, beş dakikadan kısa bir sürede temel bir jeton oluşturabileceğinizi biliyormuydunuz? Belirteçleştirme sürecinin basitleştirilmesi, Waves’in çeşitli gerçek dünya varlıkları için “belirteçleştirme” yoluyla değer aktarımını sağlamasını sağlamaya yardımcı olur. Bu şekilde Waves, kitle fonlaması, basit ICO’lar ve sadakat programları için idealdir.

WAVES Faydaları

Piyasada öncü bir güç olarak Waves, basitlik yoluyla kitlesel benimsemeyi teşvik ediyor. Bu yeni nesil kripto para birimini kullanmaktan kazanılan tonlarca fayda var. Geliştiriciler, gelecekte belirteç yeteneklerini genişletmeyi planlıyor. Ethereum’un seçenekleriyle karşılaştırılabilir bir belirteç oluşturmayı başarırlarsa, Waves’in Ethereum trafiğinin önemli bir bölümünü ele geçirme şansı büyük.

  • Kullanımı Kolay: Kendi simgenizi oluşturmanın ve basit blok zinciri işlevinden yararlanmanın daha kolay bir yolu yoktur. Karşılaştırıldığında, en popüler Dapp blok zinciri olan Ethereum, geliştiricilerin Dapp’ler oluşturmak ve akıllı sözleşmeler yürütmek için Solidarity gibi programlama dillerini anlamasını gerektirir. Bu gereksinimler, herhangi bir kitle fonlaması kampanyasına önemli miktarda ek yük getirir.
  • Esnetme: Waves kullanıcıları kriptolarını stake edebilir ve ödüller kazanabilir. Ağ, blok zincirini güvende tutmak için staker’ları kullanır. Özellikle, ağda tam bir stake düğümü çalıştırmak için 1.000 Waves stake etmeniz gerekecek. Proof-of-Stake ağları, kullanıcıların kötü niyetli bir düğüm çalıştırdıklarında oluşabilecek olası finansal kayıpları paylaştıklarından emin olmak için bir düğüm olarak katılmak için daha büyük para yatırmalarını gerektirir.
  • Ticaret: Kullanıcılar, Waves’i de kullandıklarında, güçlü bir merkezi olmayan değişime (DEX) erişim elde eder. Herhangi bir Waves tabanlı jetonu saniyeler içinde diğer Waves tabanlı jetonlarla takas edebilirsiniz. Ağ, kapsamlı akıllı sözleşme programlamasına ihtiyaç duymadan kripto jetonları oluşturmanıza ve takas etmenize olanak tanır. Ayrıca, likiditeye anında erişim sağlayan yeni projeler sağlar ve bu da onu token başlatma stratejileri için ideal hale getirir.
  • DApp’ler: Waves için bir başka çekiliş, geliştiriciler için sıfır ücret yapısıdır. Ethereum ağında geliştiriciler, ücretleri Gas adlı dahili bir kripto para birimi biçiminde öderler. Başlangıçta, bu ücret, hiçbir alt paritenin blok zincirine girmemesini ve işlevselliğin azalmasını sağlamak içindi. Waves, gaz ücretlerini ortadan kaldırır ve bunları küçük bir sabit ücretle değiştirir. Bu şekilde geliştiriciler, kullanıcılar için daha sağlam Dapp’ler oluşturabilir.

WAVES Coin Nedir?

Waves Token, ağın ana kripto para birimidir. Waves bir ödeme aracı olarak işlev görebilir. Bu jetonlar aynı zamanda yeni jetonlar oluşturmak veya ödüller için bahis yapmak için koyduğunuz şeydir. Bu şekilde, madeni para son derece çok yönlü bir kripto para birimidir.

Makalenin yazıldığı 10.06.2022 tarihinde dolaşımda 108.490.066 WAVES coin bulunmaktadır.

WAVES Coin Yorum

Waves platformunun arkasındaki geliştiriciler geleceğe odaklanmıştır. Belirteçleştirmenin pazardaki en hızlı büyüyen sektörlerden biri olduğunu düşündüğünüzde, kullanımı kolay bir belirteç başlatma platformu oluşturma kararı akıllıca olur. Waves’in yenilikçi yaklaşımı ve kitlelere yardımcı blok zinciri hizmetleri sağlama konusundaki sicili nedeniyle öngörülebilir gelecekte pazarda en üst sırada yer almaya devam etmesini bekleyebilirsiniz.

WAVES Coin Bilgileri

WAVES Coin Nasıl Alınır?

Hemen WAVES coin satın almak için Binance borsasına kayıt olabilirsiniz. Binance kayıt olma işlemlerinde sorun yaşıyorsanız referanslı kayıt olma rehberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.