Santos FC Fan Token Nedir? | Santos Token Yorum

Santos FC Fan Token Nedir? | Santos Token Yorum

SANTOS Token, Binance Launchpool platformunda 26. proje olarak başlatıldı. Santos Fan Token hakkında bilgilere geçemeden önce kulüp tarihine kısaca bir göz atalım.

FC Santos 1912’de kuruldu ve Brezilya’nın en popüler futbol kulüplerinden biridir. FC Santos, Campeonato Paulista’da 8 ulusal şampiyonluk ve 22 birinciliği içeren zengin bir tarihe sahiptir. Pek çok kişi tarafından tüm zamanların en iyi futbolcusu olarak kabul edilen Pelé, kariyerinin çoğunu bu kulüpte geçirmiştir.

SANTOS Fan Token Nedir?

SANTOS Token, tüm Santos FC hayranlarının deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. Kripto para, Santos FC taraftarlarının takım oylama anketlerine katılmalarına, dijital koleksiyonları aramalarına, NFT’ler satın almalarına ve hayran ödülleri veya harika deneyimlerle ilişkili oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarmasına olanak tanır. Santos FC Token, Santos FC taraftarları arasındaki ilişkiyi yeniden şekillendirmeyi amaçlamaktadır.

Maksimum SANTOS Token arzı 30.000.000 SANTOS ile sınırlandırılmıştır. Ocak 2022 itibariyle 4.550.000 SANTOS (maksimum token arzının %15,1’i) dolaşımdadır.

Santos FC Fan Token Nedir? | Santos Token Yorum

SANTOS FC Fan Token Kullanımı

  • Katılım: SANTOS token sahipleri, Binance Fan Token platformunda hayran katılımıyla ilgili oylamalara katılma hakkına sahiptir.
  • Sadakat Aboneliği: SANTOS jeton sahipleri, Santos FC NFT’lerini hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, hayran enerji puanlarına ve daha fazlasına adayabilecekler.
  • E-ticaret: SANTOS belirteci Santos FC’nin e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir ve Binance Pay’den yararlanarak ticari ürünler, oyun biletleri, üyelikler ve çok daha fazlası için kullanılabilir.
  • Avantajlar: Token sahipleri, imzalı ürünler, bir futbolcu veya efsane ile tanışma ve selamlama ve diğer deneyimler dahil olmak üzere Binance Taraftar Token platformunda Santos FC ile etkileşime girerek benzersiz avantajlar elde edebilir.
  • Oyunlaştırma:  Token sahipleri Binance Taraftar Token platformundaki çeşitli oyunlaştırma özelliklerine erişebilecekler.
  • Bağış: SANTOS jeton sahipleri, sevdikleri takıma doğrudan bağışta bulunabilecek ve bir sadakat rozeti kanıtı alabilecekler.

SANTOS Token Yorum

Santos FC Taraftar Tokeni 2.5 dolar’dan ön satışa çıkartıldı. İlk fiyat ciddi artışı, token piyasayalar da listelendiği gün yaşandı. Santos Token ilk gün 36 dolar seviyesine kadar yükseldi ve bu rakam tüm zamanlardaki SANTOS token’in gördüğü en yüksek rakam olarak kayıtlara geçti.

Kulüp tarihi, taraftar yoğunluğu ve Binance borsasına çıkışı kripto para birimine olan ilgiyi arttırmaya yetecek gibi duruyor. Yeni DEX’lerde listelenmesi muhtemel fiyat artışlarını beraberinde getirebilir.

Bununla birlikte, herhangi bir yatırım yapmadan önce araştırmanızı iyi yapmalısınız, kripto para birimlerine yatırım yapmak oldukça riskli ve spekülatiftir ve bu makale bir yatırım tavsiyesi değildir.

SANTOS Token Bilgileri

SANTOS Token Hangi Borsada?

Santos token aşağıdaki borsalarda listelenmektedir:

SANTOS Token Nasıl Alınır?

Hemen SANTOS token satın almak için Binance borsasına kayıt olabilirsiniz. Binance kayıt olma işlemlerinde sorun yaşıyorsanız referanslı kayıt olma rehberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.