Binance ile Binance TR Eşleştirme | Para Transferi

Binance ile Binance TR Eşleştirme | Para Transferi

Binance para yatırma ve para çekme işlemlerini herhangi bir aracı kurumu kullanmadan banka hesabı üzerinden yapmak istiyorsanız Binance TR hesabınız ile Binance hesabınızı bağlamanız yeterli olacaktır.

Binance kolay kayıt oluşturma adımlarını daha önce sizlere aktarmıştık henüz kayıt oluşturmadıysanız ilgili yazımızdan kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Binance hesaplarınızı bir birine bağlamanın en kolay yolu aynı bilgileri kullanarak kayıt oluşturmaktır.

İki platforma da aynı E-posta ve Telefon bilgileri ile kayıt oluşturduğunuzda hesaplarınız otomatik olarak eşleşmiş olacaktır.

Binance kaydınızı oluşturduysanız ve Binance TR para yatırma işlemlerini tamamladıysanız hesaplar arasında para transferi işlemine geçebiliriz. Binance TL yatırma işlemi sonrasında aşağıdaki adımları takip ederek Binance TR hesabından Binance Global hesabına para transferi yapabilirsiniz.

Binance ile Binance TR Eşleştirme | Para Transferi

Binance TR → Binance Para Transferi

Binance TR hesabından Binance.com’a para transferi:

  1. Binance TR hesabınıza giriş yapın.
  2. Yüklemiş olduğunuz TL bakiyesini Piyasa → USDT / TRY sekmesine girerek USDT cinsine çevirin. ( USDT satın al seçeneğini kullanmalısınız. )
  3. Satın alma işlemi sonrasında profilinize girin ve Binance Transfer seçeneğini seçin.
  4. Açılan Transfer ekranında Coin kısmından USDT birimini seçin. Göndermek istediğiniz tutarı girin ve Onayla seçeneğini seçin.
  5. Bu işlem sonrasında size doğrulama kodu gelecektir. Kodu girdikten sonra transfer işlemi tamamlanmış olacaksınız.