Binance’a Referanslı Kayıt Olma | 3 Dakikada Hızlı Kayıt

Binance'a Referanslı Kayıt Olma | 3 Dakikada Hızlı Kayıt

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance’a referanslı olarak 3 dakikada kayıt olabilirsiniz. Kayıt olma işlemini doğru olarak tamamlamak için yazının devamını dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Öncelikle Binance borsasına Telefon numaranız yada Mail hesabınızı kullanarak kayıt olabilirsiniz. Binance’a kayıt olurken istenen referans kodu alım/satım işlemlerindeki komisyon oranlarında indirim sağlamaktadır. Binance her ne kadar en düşük komisyon ücretlerine sahip borsa olsa da alım/satım işlemlerinde belirli oranda komisyon uygulanmaktadır.

Kayıt Referans Kimliği: 13569008

Kayıt esnasında oluşturduğunuz şifre geleneksel bir sosyal medya uygulaması şifresine göre daha karmaşık ve kolay bulunamayacak detaylar içermelidir. Hesap güvenliği açısından bu alınabilecek ilk önlemdir. Bu önemli bilgileri edindikten sonra kayıt işlemine başlayabiliriz.

Binance Referanslı Kayıt

Binance'a Referanslı Kayıt Olma | 3 Dakikada Hızlı Kayıt

Binance 3 Dakikada Hızlı Kayıt:

  1. Binance.com adresine gidin ve Kayıt Ol butonuna tıklayın. Eğer Binance Uygulaması üzerinden kayıt oluyorsanız sol üst köşedeki Giriş Yap/Kaydol seçeneğine tıklayın ve ardından Kaydol seçeneğine tıklayın.
  2. Açılan kayıt sayfasında e-posta adresinizi girin, hesabınız için bir şifre oluşturun.
  3. [ 13569008 ] Referans Kimliğini girin. Yukarıdaki referanslı kayıt seçeneği siteye gittiğinizde referans kimliği seçili olarak gelecektir. *Referans kimliği borsaya komisyon indirimli olarak kayıt olmanızı sağlayacaktır.
  4. Ardından Hizmet Koşullarını okuyup kabul edin. Hesap Oluştur tuşuna tıklayın.
  5. Güvenlik Doğrulamasını tamamlayın.
  6. Bu işlem sonrasında e-posta adresinize bir doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu 10 dakika içinde girmelisiniz.
  7. Doğrulama kodunu girdiğinizde Binance kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Kayıt işlemi sonrasında hesabınızın güvenliği için iki faktörlü doğrulamayı (2FA) etkinleştirmenizi şiddetle öneririz. Binance, Google ve SMS 2FA seçeneklerinin ikisini de desteklemektedir.

İlginizi Çekebilir: Binance kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra Binance para yatırma rehberimizden hesabınıza dakiklar içerisinde para yatırabilir ve kripto para alabilirsiniz.